Przejście do strony głównej

Wykaz sołectw


   Wykaz Sołectw i Sołtysów

 

Lp

Sołectwo

Sołtys

1

Brzeziny

Marek Kulas

 

brzeziny@halinow.pl

2

Budziska

Grażyna Czerwińska

 

budziska@halinow.pl

3

Cisie

Monika Rupniewska

 

cisie@halinow.pl

4

Chobot

Wiesław Gadomski

 

chobot@halinow.pl

5

Desno

Leszek Gomulski

 

desno@halinow.pl

6

Długa Kościelna

Barbara Szymańska

dlugakoscielna@halinow.pl

7

Długa Szlachecka

Renata Nowak

 

dlugaszlachecka@halinow.pl

8

Grabina

Jadwiga Bazyl

 

grabina@halinow.pl

9

Hipolitów

Marcin Sukiennik

 

hipolitow@halinow.pl

10

Józefin

Katarzyna Targońska

 

jozefin@halinow.pl

11

Kazimierów

Sławomir Kostka

 

kazimierow@halinow.pl

12

Królewskie Brzeziny

Jacek Brogosz

 

krolewskiebrzeziny@halinow.pl

13

Krzewina

Anna Jackiewicz

 

krzewina@halinow.pl

14 Michałów

Jan Stankiewicz

michalow@halinow.pl

15

Mrowiska

Stanisław Dobosiewicz

 

mrowiska@halinow.pl

16

Nowy Konik

Dorota Dobosiewicz

 

koniknowy@halinow.pl

17

Okuniew

Krzysztof Mościcki

 

okuniew@halinow.pl

18

Stary Konik

Marzena Rudnicka

 

konikstary@halinow.pl

19

Wielgolas Brzeziński

Jan Skolimowski

 

wielgolasbrzezinski@halinow.pl

20

Wielgolas Duchnowski

Władysława Zawadka

 

wielgolasduchnowski@halinow.pl

21

Zagórze

Elwira Wielądek

 

zagorze@halinow.pl

22

Żwirówka

Stanisława Osica


zwirowka@halinow.pl

 


Wytworzył:
Udostępnił:
Paulina&Bogdan Paulina&Bogdan
(2003-06-17 12:18:38)
Ostatnio zmodyfikował:
Marcin Kamiński
(2017-03-07 15:03:15)

Wszelkie prawa zastrzeżone: Gmina Halinów

Projekt i wykonanie: Maxus Net Communications

Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności Mazowsze  serce Polski Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu