Przejście do strony głównej

Zamknięcie DW 637 na czas układania warstwy ścieralnej

28.09.201710:54

Radosz

ikona informacji

 

Zamknięcie drogi DW 637 planowane jest od 04.10.2017r w km 24+571 - 26+350 (od ul. Zacisze do ul. Zabranieckiej) od godz. 9.00. W tym dniu wykonywane będzie mechaniczne czyszczenie warstwy wiążącej oraz skropienie emulsją asfaltową oczyszczonej powierzchni. Wykonywanie warstwy ścieralnej planowane jest w dniach 05.10 - 07.10.2017r.

 

Na czas zamknięcia DW 637 wszystkie pojazdy osobowe o masie do 10 T, zarówno jadące w stronę Warszawy jak i te jadące w stronę Węgrowa, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, zostają skierowane na objazd przez Sulejówej ulicami Łukasińskiego, Armii Krajowej,Głowackiego,Narutowicza,Warszawską, Wyszyńskiego oraz Długą. Przez cały czas zamknięcia DW 637 będzie obowiązywał taki sam objazd jak przy obecnie funkcjonującym ruchu jednokierunkowym, ale tym razem w obu kierunkach.

 

Pojazdy pow.10 T są zobowiązane do korzystania z DK 2 wg. organizacji obowiązującej od początku trwania budowy.


Mieszkańcy Okuniewa oraz autobusy szkolne będą mogły korzystać z uliczek równoległych do DW 637 w zależności od postępu prac (dojazd od ul Sadowej do ul. Parkowej, przecięcie DW 637 i wyjazd przy moście przy ul.Szkolnej).
 

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Po zakończeniu robót bitumicznych zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy wg.obecnie obowiązującej organizacji.

 

Gmina Halinów

Aktualności:

Najnowsze
Najpopularniejsze

 

ZIMOWEUTRZYMANIEDROG-baner

 

banerek nabor.

 

REWITALIZACJA-baner

ZIT

1


Informacje w sprawie budowy autostrady A2

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

 

patronatv2


Karta dużej rodziny - rodzina.gov.pl

Gminne Centrum Kultury

baner_gluchoniemi-2_prawy

baner kas

 

Wszelkie prawa zastrzeżone: Gmina Halinów

Projekt i wykonanie: Maxus Net Communications

Program regionalny - Narodowa Strategia Spójności Mazowsze  serce Polski Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu